Horoskop na 2012 rok

Horoskop na 2012 r. przygotowany przez wróżbitę Macieja.

Horoskop dla gdyńskiego dworca:
Karty przewidują początkowo nieuzasadnione zmartwienia. Na rozwój dworca trzeba będzie poczekać. Sytuacja stabilna już będzie w okolicach sierpnia 2012 roku. Karty są pomyślne, ale radzą cierpliwość i umiar w rozporządzaniu finansami. Jednak powstanie dworca głównego to bardzo dobra inwestycja, która zaprocentuje w przyszłości. Nie tylko będzie zwykłym dworcem, ale z czasem pewnym centrum wydarzeń kulturalnych. Media zdecydowanie będą wspierać projekt, a mieszkańcy czy turyści będą zadowoleni z jakości i obsługi. Za dwa lata od powstania będzie trochę udoskonalany. Ten dworzec będzie faworyzowany bardziej od niektórych w Polsce. To podkreśli jego wyjątkowość.
 

Baran

Cechy charakteru Barana to: brak rozwagi, bezmyślność, megalomania, pewny siebie, szybki, odważny oraz ma dar przekonywania. Baran lubi zawody które wykonuje się zazwyczaj w samotności. Można tu zaliczyć: kowala, stomatologa, strażaka, rzeźnika oraz wojskowego. W tym roku twoja sytuacja w pracy zostanie umocniona. Okaż wdzięczność za to co posiadasz. W twoje bliskie relacje wkrada się rutyna. Wnieś odrobinę romantyzmu do swojego związku, a partner poczuje stabilizacje. Szczęśliwe liczby dla Barana to: 1, 6, 18, 25. Znaki przyjazne Baranowi to: Lew, Strzelec i Wodnik.

Byk

Mówi się ze osoby spod znaku Byka nie mają wad ale są leniwe, chciwe, zaborcze oraz zazdrosne. Natomiast zaletą Byków jest wytrwałość, realizm, pracowitość jak i również jest obdarzony zmysłem artystycznym. Najlepszymi zawodami dla Byka są zawody związane z ziemią i pieniędzmi, takie jak: rolnik, agronom, bankowiec,ekonomista ale również malarz i księgarz. W tym roku ta runa zaszczepi w Tobie nowe pomysły, ale będziesz bardzo rozważny odnośnie podejmowania wszelkich decyzji. Czas wycofania się, spowolnienia i dojrzewania. Dla \Byka szczęśliwe liczby to: 5, 11, 19, 29. przyjazne znaki dla Byka to: Rak, Panna oraz Ryby.

Bliźnięta

Bliźnięta są wszechstronne, komunikatywne, ciekawe świata i ludzi oraz niedyskretne, beztroskie, przemądrzałe i nieszczere. Najlepszy zawód dla Bliźniąt to: dziennikarz, sekretarka, grafik, inspektor, aktor, kompozytor oraz reżyser. W roku 2012 w finansach możesz czuć się bezpiecznie i liczyć na pomoc bliskich. Naprawdę miłość iskrzy między Wami-partner kocha Cię i traktuje z szacunkiem. Jeśli planujesz zajście w ciążę jest to bardzo sprzyjający czas. Liczby szczęścia dla Bliźniąt to: 5,10, 15, 26. Bliźnięta najlepiej dogadywać się będą z osobami spod znaku Barana, Lwa oraz Wodnika.

Rak

Cechy charakteru Raka to: wrażliwość, opiekuńczość, wytrwałość, słabość charakteru, narcyzm, kapryśność oraz wyposażony jest w doskonałą pamięć i wyobraźnię. Rak osiąga sukces w takich zawodach jak: pisarz, pediatra, scenograf, projektant mody, dekorator wnętrz oraz nauczyciel. W tym roku możesz sam nie wiedzieć czego chcesz, a zmiany wywołane przez Ciebie mogą być niezrozumiałe. Nie burz tego co posiadasz zadbaj o równowagę. Zdenerwowanie i niepewność, której się poddasz wywoła konflikt w związku. Rozważ wszystko to co mówisz. Szczęśliwe liczby dla Raka to: 7, 11, 27, 33. Przyjazne znaki dla osób spod znaku raka to: Ryby, Skorpion i Byk.

Lew

Cechą charakterystyczną dla Lwa jest wspaniałomyślność, życzliwość, energiczność, odpowiedzialność, pyszność, snobizm, rozrzutność oraz zakochanie w sobie. Typowymi zawodami dla lwa są: dyrektor, sekretarz, nauczyciel wychowania fizycznego, złotnik, handlowiec. Ten rok to dobry czas na podpisywanie długoterminowych umów, zakorzenienia się w pracy i poczucia bezpieczeństwa zawodowego. Będziesz czuć się bardzo pewnie w swoim związku. Osoby samotne lub te które nie chciały wcześniej stałego związku mogą teraz pragnąć stabilizacji, równowagi i ustatkowania. Liczby które przyniosą szczęście w tym roku to: 3, 4, 18, 26. Znaki przychylne Lwu to: Baran, Strzelec i Wodnik.

Panna

Panny są krytykanckie, nieśmiałe, oschłe, bojaźliwe, a także konkretne, oszczędne, dokładne i wiarygodne. Dobrym zawodem dla Panny jest rzemieślnik, farmaceuta, lekarz, badacz naukowy oraz pracownik administracyjny. W tym roku będziesz czekać na poprawę sytuacji zawodowej. W obecnym czasie nic się nie zmieni, bądź cierpliwy. Wprowadź ciepło do swojego związku oddaliliście się od siebie. Partner czeka na twój znak. Szczęśliwe liczby dla Panny 6, 12 19, 24. Znaki przyjazne dla Panny to: Strzelec, Koziorożec i Byk.

Waga

Cechy charakteru Wagi to: bezstronna, ugodowa, sprawiedliwa, wesoła, inteligentna, urocza oraz niedbała, frywolna, egoistyczna i niecierpliwa. Najlepszymi zawodami dla Wagi są: polityk, doradca finansowy, rzeźbiarz, sędzia, prokurator i sekretarka. Satysfakcja gwarantowana. Wykorzystaj sprzyjający rok na podejmowanie słusznych decyzji. Możesz liczyć na przyjaciół i wsparcie bliskiej Ci osoby. Przekonasz się, że masz prawdziwych przyjaciół. Szczęśliwe liczby to: 8, 13, 18, 22. Dobrymi kompanami dla Wagi są osoby urodzone spod znaku Bliźniąt, Wagi i Wodnika.

Skorpion

Skorpiony jako osoby są podejrzliwe, zazdrosne, destrukcyjne, przyjacielskie, wytrwałe, mają wielką intuicję oraz wybujały seksualizm. Skorpiony lubią wszystko to co związane jest z żelazem, ogniem czy działalnością tajemną. Mogą to być zawody: kowal, kolejarz, detektyw, seksuolog, grabarz, nadzorca więzienny, chirurg oraz biolog. Jest to runa poszukiwania szczęścia i nowych możliwości. Pozytywny czas na spełnienie zawodowe, ale przede wszystkim na znalezienie złotego środka. Możesz niezwykle rozumieć partnera wręcz jakbyś widział siebie. Czy masz wrażenie, że dziś rozpocząłeś nowe życie? Dla skorpiona szczęśliwe liczby to: 4, 15, 23, 31. Przyjazne znaki dla Skorpiona to: Rak, Skorpion, Koziorożec i Ryby.

Strzelec

Cechy charakterystyczne dla Strzelca to: optymizm, szczodrość, dobroduszność, gadulstwo, brak taktu, łatwość unoszenia się oraz szczerość i prostolinijność. Zawody dla Strzelca to: duchowny, aktor, reżyser, reporter, prawnik, stomatolog i główny księgowy. W tym roku pewnie wyznaczyłeś cel i do niego dążysz. Obrany kierunek jest słuszny, idź i nie zatrzymuj się. Dobry czas na wzięcie kredytu lub obrania satysfakcjonującego kierunku zawodowego. Bądź pewien, ze partner będzie Tobie oddany, możesz odczuwać jego poświęcenie. Czas sprzyjający dla wszystkich osób, które walczą o partnera- bądź pewna, że w końcu zwróci na Ciebie uwagę. Szczęśliwe liczby dla Strzelca to: 1, 9, 17, 26. Znaki przychylne Strzelcowi to: Lew, Panna , Baran i Skorpion.

Koziorożec

Koziorożce to osoby lojalne, zorganizowane, uczciwe, obowiązkowe,dyktatorskie, oschłe, melancholijne oraz przestrzegają romantyczny kodeks zasad. Dobre zawody dla Koziorożca to: archeolog, historyk, matematyk, latarnik, kominiarz, górnik, zegarmistrz oraz filozof. Ten rok będzie sprzyjał wszystkim osobom które współzawodniczą z innymi. Bardzo dobry czas dla sportowców. Nie jest to za dobry czas na spełnianie się w miłości. Możesz odczuć zmęczenie oraz oddalenie emocjonalne od partnera. Szczęśliwe liczby dla Koziorożca to: 2, 14, 29, 30. Przychylne znaki dla niego to: Byk, Panna, Skorpion i Ryby.

Wodnik

Wodnika cechuje fanatyzm, brak poczucia realizmu, miewa humory, skłonność do buntu,poczucie braterstwa, wizjonerstwo, poczucie sprawiedliwości oraz potrzeba służenia innym osobom. Wodniki zazwyczaj mogą być dobre w każdym zawodzie, ale najlepiej odnajdują się w zawodach: lekarz, psycholog, lotnik, pilot, astrolog, numerolog, malarz,tancerz i marynarz. W tym roku ważne będą relacje międzyludzkie i kontakty ze zwierzchnikami. Jeśli planujesz sprawy urzędowe i podpisywanie umów, dokumentów, będzie to bardzo dobry czas. W tym czasie możesz mieć potrzebę bliskości drugiego człowieka. Jeśli planujesz przedsięwzięcia dotyczące drugiej osoby jak najbardziej korzystny czas. Szczęśliwe liczby dla Wodnika to: 8, 15, 26, 31. Znaki przyjazne Wodnikowi to: Strzelec, Bliźnięta i Waga.

Ryby

Ryby charakteryzują się gnuśnością, uleganiem nałogom, niezdecydowaniem,altruizmem, delikatnością, subtelnością, medialnością oraz wrażliwością na potrzeby innych. Ryby wybierają zawody m.in. pielęgniarz, ratownik, psychoterapeuta, farmaceuta, astronauta, astrolog, chemik, iluzjonista oraz filmowiec. Ten rok to sprzyjający czas by w końcu przerwać złą passę, by uwierzyć, że jest się pod ochrona sił wyższych. Anioły pomogą Tobie w znalezieniu dobrej pracy i spodziewaj się nowych możliwości , które będziesz brał pod uwagę. W tym roku możesz być bardzo emocjonalny, wrażliwy i podatny na zranienia względem uczuć. Będziesz czul się bezpiecznie przy swoim partnerze i bądź przekonany, ze nie pozwoli Ciebie skrzywdzić. Liczby szczęścia dla Ryb to: 4, 18, 28, 30. Znaki szczególnie przyjazne Rybom to: Rak i Skorpion.

 

Slideshow Image 1 Slideshow Image 2 Slideshow Image 3 Slideshow Image 4Slideshow Image 5Slideshow Image 6Slideshow Image 7Slideshow Image 8Slideshow Image 9Slideshow Image 10Slideshow Image 11Slideshow Image 12