MAJER Rental Cars Sopot

Siedzibą przedsiębiorstwa o nazwie MAJER Rental Cars Sopot jest województwo Pomorskie. Lokalizacja tego podmiotu znajduje się w miejscowości Sopot pod adresem Aleja Niepodległości 711. Kontaktować się z tą firmą można pod numerem telefonu 518 216 952, a z propozycjami, jakie ma dla swoich klientów wskazany podmiot osoby zainteresowane mogą zapoznać się na stronie http://majercars.pl/. W wielu przypadkach współpraca z tym przedsiębiorstwem okazać się może bardzo przydatnym, praktycznym, a także naprawdę wygodnym rozwiązaniem, dlatego też warto sprawdzić ofertę tej firmy. Jest ona:


  • rozbudowana
  • atrakcyjna pod kątem cenowym

Można tutaj liczyć na profesjonalną obsługę na wysokim poziomie, a także na zaangażowanie w wykonywane zadania. Wsparcie tego podmiotu może niewątpliwie być interesującą opcją w rozmaitych okolicznościach, dlatego też dobrze jest przeanalizować propozycje tej firmy pod kątem indywidualnego zapotrzebowania.

http://majercars.pl/

MAJER Rental Cars Sopot

Dodaj swoją opinię o firmie MAJER Rental Cars Sopot
Tadeusz Wysocki dodał komentarz 2019-05-15 14:07:23 Ocena 5

Owa wypożyczalnia samochodów ma w swojej flocie same komfortowe samochody. Wiem o tym, ponieważ już kilka razy korzystałem z jej usług.

Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Lokalizacja firmy MAJER Rental Cars Sopot na mapie


Partnerzy w okolicy

Leśniewski

ul. Rzemieślnicza 2

Różyny

https://www.lesniewski.com.pl/

Moto Handel Wojciech Nowociński

ul. Obrońców Westerplatte 25

Rumia

https://lebork.skupaut-pomorskie.pl/

Moto Handel Wojciech Nowociński

ul. Obrońców Westerplatte 25

Rumia

https://tczew.skupaut-pomorskie.pl/